o mnie 

Zajawka na psy kiełkowała we mnie już od dzieciństwa. Pierwsze swoje psie-marzenie spełniłam w 2013 roku. Wtedy pojawił się u mnie westie Bado, który przeprowadził mnie przez drogę sportowych podstaw. Właśnie wtedy rozpoczęły się nasze wspólne wycieczki po całym kraju na seminaria i zawody w roli obserwatora. Koniec 2014 roku wywrócił nasze życie do góry nogami - to wtedy odebrałam czekoladowe szczenie. Szkolenia stały się stałym elementem w naszym kalendarzu, a z biegiem czasu również zawody. W dogfrisbee zadebiutowaliśmy w 2016 roku w Warszawie stając na podium, od tamtego momentu każdy rok uwzględnia sezon zawodów dogfrisbee.

 

Interesuje mnie racjonalny trening sportowy z psami. Swój udział miał w tym dysplastyczny westik Bado - to kolejna płaszczyzna tej pracy, w której właśnie on pokazał mi priorytety! Przed tych kilka lat trenowania dogfrisbee dojrzewała we mnie pasja do usprawniania psów sportowych, kontuzjowanych, przygotowanie okołotreningowe. Wprowadziłam to w życie zrobywając uprawnienia zoofizjoterapeuty. Jest to dziedzina w którą wsiąknęłam bez reszty i cały czas się w niej kształcę. Ogromna pasja stała się zapalnikiem do rozpoczęcie nauki w pierwszej w Polsce szkoły osteopatii zwierzęcej ISOA wraz z początkiem 2019 roku, która nieodwracalnie zmieniła spojrzenie na żywy organizm.

 

 

łódź  |  zduńska wola

Dogfrisbee

W dogfrisbee najważniejsza dla mnie jest doskonała motywacja i bezpieczeństwo. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i spróbujcie tego sportu razem ze swoim psiakiem - na pewno będzie to wspaniała przygoda!

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób początkujących i średniozaawansowanych. To sport skierowany dla zdrowych, aktywnych psów, w których drzemie odrobina szaleństwa. Jest doskonałym sposobem rozładowania energii i instynktów we wspólnej pracy z przewodnikiem. Pozwoli Wam zbudować niepowtarzalną relację!

Posłuszeństwo i zachowania

 

Twój pies chce rozumieć i być rozumianym.
Szkolenie psów w Keep Walking dąży do tego, aby każdy z Was zrozumiał potrzeby swojego psiaka oraz wypracował system komunikacji pozwalający na prostą i przyjemną modyfikację zachowań.
W ofercie znajdują się kursy dla szczeniąt - Psie Przedszkole, dla psów dorosłych - Podstawowe Posłuszeństwo, Motywacja & Psie sporty, oraz kursy całkowicie indywidualne.
2 dostępne miasta - Łódź i Zduńska Wola
Uwielbiam obserwować postępy kursantów - każdy z nich może liczyć na wsparcie również po zakończeniu szkolenia

Zoofizjoterapia
 & osteopatia

Podczas pierwszej wizyty Twój psiak zostanie dokładnie zbadany zarówno pod kątem ortopedycznym, neurologicznym jak i w ujęciu osteopatycznym.
Porozmawiamy o tym, co można zrobić, żeby było lepiej, jakie są mocne i słabe strony Twojego zwierzaka lub ustalimy plan powrotu do sprawności.
Zostanie wykonany pierwszy zabieg manualny, fizjoterapeutyczny lub zostaną zalecone konkretne ćwiczenia Fit Paws.
Psi fitness prowadzę również w formule grupowej.

1.png

|Szkolenie psów   
|Psie sporty   
|Dogfrisbee   

|Rehabilitacja psów  
|Osteopatia zwierząt

796 297 646

1.png
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

© 2023 by Keep Walking | Amelia Makówka.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now